Redakční prohlášení

Web rozumnehubnuti.cz je provozován MUDr.Václavou Kunovou, jednatelkou NUTRADIT, spol. s r. o. na doméně www.rozumnehubnuti.cz

Web je 100 % nezávislý a nekomerční. Bez reklam a PR článků.

 

Webové stránky www.rozumnehubnuti.cz slouží k tomu, aby se zvýšilo obecné povědomí čtenářů (spotřebitelů) o výživě, zdraví a celkově zdravém životním stylu. Cílem je vytvořit informační protiváhu nejrůznějším pseudovědeckým teoriím, reklamám na nesmyslné přípravky či postupy používané k redukci váhy.

Články nebo jejich části můžou používat novináři k jejich dalšímu publikování bez předběžného souhlasu MUDr.Václavy Kunové, je však nutné uvést zdroj www.rozumnehubnuti.cz. Články nebo jejich části nesmí být použity jako součást reklamní kampaně určité firmy nebo jejího PR článku.

Po uveřejnění článku v novinách nebo časopisech uvítám krátkou
mailovou zprávu (redakce).

 

Ediční politika

Za obsah článků odpovídá jejich autorka MUDr.Václava Kunová.

Toto prohlášení se vztahuje pouze na stránky umístěné na doméně www.rozumnehubnuti.cz. Z domény www.rozumnehubnuti.cz mohou vést odkazy na jiné domény, které nejsou součástí webu rozumnehubnuti.cz. Provozovatelka webu nenese žádnou odpovědnost za stránky umístěné na jiných doménách než je www.rozumnehubnuti.cz.

 

NUTRADIT, spol. s r.o. IČO: 25625195
Spisová značka: C 55850 vedená u Městského soudu v Praze Den zápisu: 20. listopadu 1997
Sídlo:
Novodvorská 1128/175, Braník, 142 00 Praha 4