Redakční prohlášení

Web rozumnehubnuti.cz je provozován společností NUTRADIT, spol. s r. o. na doméně www.rozumnehubnuti.cz.

Toto prohlášení se vztahuje pouze na stránky umístěné na doméně www.rozumnehubnuti.cz. Z domény www.rozumnehubnuti.cz mohou vést odkazy na jiné domény, které nejsou součástí webu rozumnehubnuti.cz. Provozovatelé webu nenesou žádnou odpovědnost za stránky umístěné na jiných doménách než je www.rozumnehubnuti.cz .

Informace pro novináře

Webové stránky rozumnehubnuti.cz slouží k tomu, aby se zvýšilo obecné povědomí čtenářů (spotřebitelů) o výživě, zdraví a celkově zdravém životním stylu. Cílem je vytvořit informační protiváhu nejrůznějším pseudovědeckým teoriím, reklamám na nesmyslné přípravky či postupy používané k redukci váhy. Články nebo jejich části proto můžou používat novináři k jejich dalšímu publikování bez předběžného souhlasu redakce, je však nutné uvést zdroj (www.rozumnehubnuti.cz). Články nebo jejich části nesmí být použity jako součást reklamní kampaně určité firmy (tzv. PR článek).

Po uveřejnění článku v novinách nebo časopisech uvítá redakce krátkou mailovou zprávu (redakce).

Inzerce na www.rozumnehubnuti.cz

Stránky www.rozumnehubnuti.cz přísně oddělují objektivní a nezávislé články a inzertní plochu. Protože jejich provoz není sponzorován žádnou firmou či institucí, je inzertní plocha podmínkou jejich existence. Jediným místem na webu, kde se může vyskytovat klasická reklama, je horní bannerová plocha, i zde však můžou figurovat pouze racionální nabídky firem potraviny, služby, kosmetika apod.). V rubrice Doporučujeme můžou být texty sponzorované firmami, nicméně musí se jednat o výrobky nebo služby spojené se zdravou výživou a hubnutím, jejichž kvality oceňují členové redakce a za svým názorem si stojí. Do článků ostatních rubrik nemůžou reklamní texty zasahovat.

Ediční politika

Za obsah článků v rubrikách odpovídají autoři článků. Redakce je odpovědná pouze za ty články, kde je jako autor uvedena „redakce“.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
TOPlist