O Poradně

Václava Kunová fotoPoradnaPoradna

Chcete změnit svůj jídelníček a celkově upravit životní styl?

Individuální konzultace je nejlepším způsobem, jak nastartovat změnu. Může totiž zohlednit váš zdravotní stav, tělesnou konstituci, pracovní a rodinné okolnosti.

Na základě měření ultrazvukovým přístrojem Bodymetrix nastavíme váš individuální cíl a správnou energetickou hodnotu vašeho budoucího jídelníčku.

Po vstupní konzultaci, která trvá 1 hodinu, můžete ihned začít. Budete odcházet s jídelníčkem v podobě skládačky umožňující konkrétní potraviny mezi sebou zaměňovat podle jejich momentální dostupnosti a vaší chuti.

Kontrolní konzultace probíhají vždy přibližně po uplynutí 1 kalendářního měsíce.

Všechny konzultace vedu já osobně, tedy MUDr. Václava Kunová

Poradna Opletalova 25

Neočekávejte nabídku žádných léků, koktejlů ani doplňků stravy.

Můžete si vybrat jednotlivě placené konzultace nebo cenově zvýhodněné programy.

Ceník a podrobnosti

 

Proč si vybrat právě moji poradnu pro snižování nadváhy?

Lidský přístup:

Vím, že hubnutí není tak zcela jednoduché, jak se někdy prezentuje. Vím také, že ne každý, kdo má nadváhu, si za všechno může sám. Na nikoho nekřičím a nikoho neodsuzuji za jeho dosavadní životní styl. Ale vždycky umím najít způsob, jak chyby odstranit. Pokud jste vy sami odhodláni ke změnám, je úspěšnost téměř jistá.

Řešení problému věčných dietářek (dietářů)

Máte-li za sebou už desítky redukčních diet a s vaší váhou to nijak významně nepohnulo, jsem vám k dispozici. Právě v těchto těchto složitějších případech mívám velkou úspěšnost. Na překážku není žádný věk klienta ani jeho zdravotní stav.

Zlepšení celkového zdravotního stavu:

Klienta vnímám jako celek. Nikdoho nepodpořím v tom, aby si s vidinou rychlého zhubnutí zhoršil celkový zdravotní stav. Naopak. Souběžně s hubnutím často řešíme například snížení krevního tlaku, krevního cukru, hladiny cholesterolu v krvi a podobně.

Zkušenosti:

Za dobu fungování prošlo poradnou celkově již přes 2000 klientů.

Dobrá dopravní dostupnost poradny:

Poradna se nachází přímo vcentru Prahy, hned u zastávky metra Hlavní nádraží.

Klienti mimo Prahu můžou využít blízkosti vlakového spoje Hlavní nádraží nebo možnosti parkování.

 

Flexibilita:

V poradenských dnech se přízpůsobím vašim možnostem. Využijte brzké ranní hodiny nebo naopak pozdní večerní, záleží na vás. Konzultace si můžete objednávat online.

U klientů mimo Prahu nabízím možnost konzultací přes skype nebo e-mail či telefon. První konzultace ale musí být osobní.

 

Ještě nejste rozhodnuti?

Napište mi e-mail a zeptejte se na podrobnosti, ráda vám je zodpovím.