One Two Slim – hubnutí na vlně psychedelie?

Recenze

One Two Slim

Éra největší slávy ,,zázračných” prostředků na hubnutí je už dávno pryč a pokud se s nimi setkáváme, bereme je s velkou rezervou. Občas se ale objeví taková vtipnost, že ji není možné nechat bez povšimnutí. Minulý týden mi dvakrát přistála ve spamu reklama na:

Bezoperační odstranění tuku z břicha a boků za 21 dní. S 50 % slevou ,,jen” za 990 Kč!

Nemusím snad ani dodávat, že: ,,bez omezení ve stravování, bez cvičení, bez vedlejších účinků, bezpečné a ve prospěch zdraví”.

Je fascinující, že subjekt, který ,,zablešuje” český internetový prostor si nedá ani práci s korekturami češtiny, takže používá výrazy jako ,,spolovače” místo ,,spalovače”, ,,polyfinoly” místo ,,polyfenoly”, ,,zlepčení celkového stavu”….atd. nebo českému uchu divně znějící google překladačem pořízené texty, jako třeba:

,,Nejen jsem zhubla v břiše na 8 cm, ale i zbavila jsem se stále žáhy!”

Nechybí odkaz na neexistující studii, fiktivního lékaře, odtikávající hodiny, které vám formou nátlakového marketingu vnucují představu, že když nekoupíte teď, buď už výrobek nebude vůbec nebo za něj zaplatíte dvojnásobek.

Jak má tedy One Two Slim údajně fungovat?

Obsahuje:

  • L- karnitin
  • Zelený čaj
  • Garcinii gambodgii
  • Godji
  • Guaranu
  • Zinek
  • a pozor: Ibišek

Ibišek podle webu prodejce ,,obsahuje hodně množství chromu a kyselinu askorbovou a také kyselinu lysergovou” !!!!!

Aha, tak teď už to dává smysl. Z kyseliny lysergové šikovný ,,malý chemik” syntetizuje LSD (což je diethylamid kyseliny lysergové) a na základě vzniklé halucinace si připadá štíhlý. Jak snadné!

Ale vážně: kyselinu lysergovou, kromě nejznámějšího zdroje, jímž je námel, některé rostliny opravdu obsahují, ale jedná se o různé svlačcovité, o ibišku nikde ani zmínka. Spíše je to tedy zase známka zfušovaného textu.

Ostatní složky, jakými jsou karnitin, zelený čaj a garcinii si můžete, budete-li chtít, koupit kdekoli a za zlomek ceny. Žádné zázraky však od nich čekat nelze. A rozhodně ne bez změny jídelníčku a pohybové aktivity.

Že si to nevymýšlím, se můžete přesvědčit tady

 

Facebook