Archív pro rubriku Sdělení a výzvy

pozvanka-diety

Redukční diety by neměly být jen prostředkem ke zhubnutí, měly by zlepšit zdravotní stav člověka celkově. Které jsou vhodné, které nikoli a proč? Jak odlišit jen komerční zájmy a na co si dát pozor? Přijdťe si poslechnout 16.6. odpoledne.

ValensFit logo POS

Trápíte se dlouhodobě s nadbytečnými kilogramy? Máte možnost svojí situaci konečně změnit.

Společnost ValensGen nabízí nejprogresivnější techniku testování DNA jako nástroje k sestavení maximálně personalizovaného programu redukce váhy.

Chcete být mezi prvními? Přihlašte se do pilotní skupiny a získejte celý program za 10% ceny. Pozor! Uzávěrka přihlášek je 3.10.2014

(more…)

V roce 2010 vám přeje hodně úspěchů v životě a hlavně v hubnutí nebo udržení váhy vaše redakce :

MUDr.Václava Kunová, Mgr. Ivona Havelková a Mgr. Lenka Kohoutková.

Těšíme se na vaše dotazy, připomínky, nápady a diskuse.

Jak dopadla anketa hodnotící ochotu restaurací přinést hostovi vodu z kohoutku k objednanému jídlu? Bohužel některé restaurace, které jsou v povědomí návštěvníků jako velmi dobré, zklamaly. V řadě případů se jednalo o pizzerie, které by měly svojí atmosférou evokovat slunnou Itálii se vším, co k tomu patří. To znamená i se zvykem pít k jídlu obyčejnou vodu. Jiné z restaurací naopak příjemně překvapily a možná tím zároveň o sobě sdělují mnohem více než jen to, zda jsou ochotni přinést a dolévat vodu do karafy. Děkuji vám všem, kteří jste do hodnocení přispěli. Budete moci hodnotit a známkovat i nadále : na webových stránkách www.vodovoda.cz, kde bude celá problematika už žít svým vlastním životem.

Pomalu, ale jistě připravujeme plán a témata na rozumnehubnuti pro další rok. Velice přivítáme vaše nápady a tipy. Chvalte a kritizujte, nejlépe konstruktivně. Chtěli byste v příštím roce více článků z oblasti výživy, psychologie nebo více příběhů, sezónní jídelníčky, recenze knih, tipy na obchody či testy jednotlivých skupin výrobků?

(more…)

soda.jpgV posledních letech jsme davově podlehli pití balených vod – tahali jsme těžké balíky minerálek z obchodů, objednávali si je za nehorázné peníze v restauracích a domnívali se, co že skvělého děláme pro své zdraví. Začínáme se probouzet a vidět souvislosti: balená voda jako jediný zdroj tekutin je neuvěřitelně neekologická, drahá. Ale když nechceme, pít ji nemusíme. Zkusili jste si někdy v restauraci říci o karafu vody z kohoutku? Pojďte s námi testovat odezvu restauračních zařízení! (more…)

psycho_hodinovy_strojek.jpgSnadno usnete, ale v noci se často probouzíte a nemůžete spát?

(more…)

Kursy s tancemTanec je v současné době jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak aktivně trávit volný čas. Je to díky propojení příjemné hudby a svůdných pohybů; a to vše s určitým emočním nábojem. Svou popularitu získal také tím, že patří mezi aktivity s vyšším aerobním efektem. (more…)

TOPlist