Archív pro rubriku Coooože ?

Nebylo by snad ani úplně normální, kdyby se v lednu všechny lifestylové časopisy zas a znova nezaplevelily osvědčenými radami jak zhubnout. Většinou je přehlédnu, zakroutím hlavou a jdu dělat něco produktivního. Tentokrát mi to ale nedá a musím se s vámi podělit o neskutečný zážitek. Věřte nebo ne, ale MUDr. Kateřina Cajthamlová doporučuje “Hubnutí ve spánku” !!! Magazín Aha v 1. čísle 2012 vyhrabal pět let starou knihu nazvanou “Hubněte ve spánku – využijte svůj biorytmus k hubnutí” a představili ji doktorce Cajthamlové. Dieta ji zaujala a dokonce se jí i líbí. Co nám tedy náš televizní výživový guru vlastně doporučuje?

(more…)

„„Ben Cristovao (23) už není sám.“ Ve společnosti se objevil po boku osmnáctileté macandy, která někde potratila vkus. A to je vedle Bena, který si na své image tolik zakládá, bijící jako pěst na oko…. Tak těmito slovy začíná článek na serveru Super.cz. To přece nemůže nikdo myslet vážně !!!??? Koukám se na fotografie oné slečny a mám chut chytit redaktora pod krkem. Vidím velmi pohlednou mladou dívku, která vyhrála v jakési soutěži večeři s mladým začínajícím zpěvákem. Jakým právem si někdo dovoluje tímto způsobem útočit na mladou ženu, navíc velmi hezkou. Co má znamenat na hlavní straně serveru seznam.cz výkřik pěkně oplácanou?

(more…)

„Muži to nikdy nepochopí“ slogan nové Korunní siluety na jejíž celostránkové reklamní fotografii si muž s nechápavým výrazem zamyšlené drbe lysé čelo vystihuje přesně situaci. Situaci, která je tak absurdní, že rozum zůstává stát a kromě mužů přestávají chápat i všichni, jejichž inteligenční kvocient je vyšší než dnešní datum. Ti ostatní slepě věří, že nová Korunní silueta je lepší než byla ta předchozí, protože má přeci nízký glykemický index ! A také málo kalorií ! Má to však háček – o druhých půlkách těchto pravd se už nemluví.

(more…)

Představte si idylku z televizní reklamy. Tatínek chroupe k večeři salát s tuňákem, olivovým olejem a citronovou šťávou, jeho tříletý syn ho sleduje a dožaduje se také svého talířku plného lákavých barev čerstvě nakrájené zeleniny. Že by konečně naše generace přebrala odpovědnost za své zdraví? Krásné by to bylo, ovšem realita je zatím ještě lehce pozadu. (more…)

Máte-li snad pocit, že vás již v životě nic nepřekvapí a televize nepobaví, zajděte do obchodu a začtěte se do výživových tvrzení na obalech. Objev, který aspiruje na ocenění “nejblonďatější výživové tvrzení” roku má název bezlepkové Amarantové lupínky – jemné a chutné.

(more…)

11.října 2007 otiskl časopis Reflex článek nazvaný Proč otesánků přibývá? O výsledku snažení pana redaktora Kováře se můžete dočíst sami. Co jeho napsání předcházelo? Kdo podle slov redaktora obchoduje s obezitou?
(more…)

Jeden z největších výživových mýtů poslední doby vypustila do světa TV Prima a všichni, kdo mají rádi kávu se nás teď ptají, proč.

(more…)

TOPlist